Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Łodzi

OVERVIEW

The website przedszkole-karmelitanki.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have inspected six pages within the domain przedszkole-karmelitanki.pl and found zero websites referring to przedszkole-karmelitanki.pl.

PRZEDSZKOLE-KARMELITANKI.PL TRAFFIC

The website przedszkole-karmelitanki.pl has seen fluctuating quantities of traffic within the past the year.
Traffic for przedszkole-karmelitanki.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-karmelitanki.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-karmelitanki.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-KARMELITANKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-karmelitanki.pl Mobile Screenshot of przedszkole-karmelitanki.pl Tablet Screenshot of przedszkole-karmelitanki.pl

PRZEDSZKOLE-KARMELITANKI.PL SERVER

I observed that the main root page on przedszkole-karmelitanki.pl took seven hundred and eight milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider przedszkole-karmelitanki.pl not secure.
79.96.2.66

We identified that this website is weilding the IdeaWebServer/v0.80 os.

Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

SEEK OTHER DOMAINS

Niepubliczne Przedszkole ISKIERKA

obchodziliśmy w Iskierce Światowy Dzień Życzliwości. Ponieważ każda z naszych pociech wykazała się w tym wyjątkowym dniu życzliwą postawą, wszyscy otrzymali odznaczeni.

Katolickie Przedszkole TĘCZA w Zabrzu - Strona główna

Numer konta Bank BPH 69 1060 0076 0000 4043 1014 2661. Teresy 72 1240 1343 1111 0010 3963 5436.

Koliberek - Przedszkole niepubliczne i żłobek Łódź

Przedszkole i Żłobek Koliberek Łódź - zapraszamy! Jest nam bardzo miło, że zechcieli Państwo odwiedzić to miejsce. Przedszkole Koliberek oferuje wszystko co najlepsze dla Państwa dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że zobaczymy się w jednej z naszych placówek. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a.

Aktualności

Jump to main navigation and login. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego przedszkola. 2015-05-12, Spotkanie autorskie z poetą. 2015-05-28, Piknik Rodziny Szkół im. 2015-06-04, Wycieczka - Szlakiem rękodzieła ludowego. JANA PAWŁA II W KORYCINIE INFORMUJE, IŻ.